Eko Sağlığım

Sağlıklı bir yaşam herkesin en büyük dileği. Ama hastalıklar ve beraberinde gelen maddi problemler de hayatın gerçeği. Ve genellikle bu gerçek karşımıza uzun kuyruklar, belimizi büken masraflar ve elverişsiz hastane koşulları olarak çıkıyor.
Ama artık işler değişti. Çünkü AXA OYAK, sağlığınızı güvence altına alırken bütçenizi de düşünen kapsamlı bir sağlık sigortası hazırladı .

Eko Sağlığım Sigortası size neler sunuyor?

Eko Sağlığım Sigortası 2 kategoriden oluşuyor: Platin ve Kristal. Yapmanız gereken tek şey bu kategorilerden size en uygun olanını seçmek. Sonrasında Türkiye’nin dört bir yanındaki Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarından faydalanabilir, AXA OYAK güvencesi altında olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Eko Sağlığım Sigortası, poliçe şartları dahilinde Eko anlaşmalı kurumlarda;

  • Ayakta tedavi giderlerinizin %80‘ini,
  • Yatarak tedavi giderlerinizin %100‘ünü karşılar.

Eko Sağlığım Sigortası’nın sağladıkları bu kadarla da kalmıyor.

İşte size sunduğu kolaylıklar;

  • Platin kategorisini almakla Doğum Teminatı’na da sahip oluyorsunuz.
  • Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderleriniz %100’lü ve limitsiz Yatarak Tedavi Teminatı’ndan karşılanıyor.
  • Suni Uzuv giderleri, poliçe teminat limitleri dahilinde %100’lü olarak karşılanıyor.
  • Çocuk aşılarını, Platin kategorisinin teminatları kapsamında karşılıyor.
  • Menopoz takip ve tedavisini, Platin kategorisinin teminatları kapsamında karşılıyor.
  • 25.000 YTL tutarında Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor.

Eko Sağlığım Sigortası’na nasıl sahip olabilirim?
Eğer 18 – 64 yaş arasındaysanız, Eko Sağlığım Sigortası’na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca 15 günü aşmış çocuklarınıza da aile poliçesi kapsamında sigorta yaptırabilirsiniz.

Sigortamı nasıl yenilerim?

61 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA OYAK’tan sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, yeni doğan bebeklerinize sigorta yenileme garantisi veriyoruz. Eğer varsa; doğuştan gelen hastalıklarını, 5. yıldan sonra teminat altına alıyoruz.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz?

Eko Sağlığım Sigortası’na sahipseniz, Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarına başvurabilirsiniz. Poliçe şartları dahilinde, ayakta tedavinizin sadece katılım payını ödeyerek, yatarak tedavinizde ise hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.
Bu anlaşmalı kurumlar dışında, Devlet Hastaneleri ve Üniversite Hastanelerinde de Eko Sağlığım Sigorta’nızı kullanabilirsiniz.
Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlar dışındaki kurumları kullanmanız halinde giderleriniz özel şartlar çerçevesinde %60’lı olarak karşılanır.
Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlar arasına Türkiye’nin en seçkin ve donanımlı hastanelerinden İstanbul Memorial Hastanesi ve Kadıköy Şifa Hastanesi de katılmıştır.

İndirimlerimizden faydalanın!

Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.